Naše vize
Jak si představujeme naši budoucnost?
Plány do budoucna
Co pro vás do budoucna chystáme?

Chceme vytvořit komunitu mladších i starších rybářů po celé Evropě, ale jsme skromní a nyní chceme sjednotit CZ&SK a vytvořit týmy testerů, parťáků, rybářských parťáků a především nezapomenutelných rybářských výprav! Rádi bychom byli odlišní od ostatních, ať už cenou, tak i péčí o zákazníky. Nyní se nám daří být nejsledovanějším kanálem na Instagramu pro CZ&SK a věřím že brzy to promítneme i na YouTube a FaceBook! Chceme spokojené zákazníky a proto dbáme na kvalitě našich výrobků.

OJKB7J1
RENESANCE SPORTOVNÍHO RYBOLOVU
MODERNÍ ZÁZEMÍ A PŘITOM OSVĚDČENÁ KLASIKA
Vytváříme moderní zázemí, které jde z dobou a přitom chceme rybaření z dávných dob. Produkty jen z přírodních směsí, návazce a vybavení jako za starých časů a technik za dob Vikingů
NEJSLEDOVANĚJŠÍ RYBÁŘSKÝ INSTAGRAM V CZ&SK!
Překonáváme rekordy a nyní jsme nejsledovanějším Instagramovým profilem s tématikou rybolovu. Nyní jsou před námi jen zahraniční profily z UK, Německa, Francie nebo Maďarska
MODERNÍ DOBA = MODERNÍ ZÁZEMÍ
Žijeme ve světě, kde vše stojí na internetu. Proto pořádáme LIVE streamy přímo od vody, pořádáme online meetingy s testery kteří nejsou zrovna blízko. Samozřejmě rybaření je osobní věc a proto se snažíme spojit internet a osobní setkání třeba na nějaké výpravě.
ODLIŠNOST
ODLIŠNÍ CENOU
Snažíme se vyhovět našim zákazníkům a testerům a mít cenově dostupné produkty. Pracujeme s nízkou marží a můžeme tak konkurovat známým značkám.
ČLENSKÉ SEKCE - TESTEŘI
Vytvořená členská sekce, která nyní funguje je inovativní, efektivní, soukromá a především plně k dispozici našim TESTERŮM. Pro TESTERY jse vytvořili přijatelné podmínky, které nebudou narušovat jejich rybářskou pohodu a hlavně jsme spojili všechny naše TESTERY ve skupině určené jen pro ně a můžou mezi sebou vytvářet vztahy, předávat si rady, nebo klidně i bazarovat produkty.
ČLENSKÁ SEKCE - CO CHYSTÁME?
Chystéme projekt který potrvá ještě několik desítek měsíců, ale už teď můžeme říct, že inovaci, kterou chceme představit nemá nikdo jiný. Určitě se máte na co těšit!
IMG_8365
IMG_8365
KVALITA ZA SPRÁVNOU CENU
POMĚR CENA : KVALITA
Každý zákazník a především rybář chce kvalitní produkt, který za to stojí a platit chce především za produkt. Žádné marketingové marže, maloobchodní a velkoobchodní % navíc! Nákup přímo od výrobce a za ceny, které odpovídají kvalitě!
CZECH QUALITY
Všechny naše výrobky vychází z českých surovin a zpracování je také zlatými českými ručičkami! Vše dělané s láskou a péči pro maximální spokojení pro zákazníka.
PŘÍRODNÍ SUROVINY
99% složení našich produktů je z přírodní suroviny. Proto máme takové úspěchy u vody a proto hodně zákazníků rádo nakupuje u nás!
SPOKOJENOST
NA KAŽDÉM ZÁKAZNÍKOVI NÁM ZÁLEŽÍ
Snažíme se vyhovět opravdu ve všem, v čem můžeme. Pokud si zákazník poptá zboží, které nemáme skladem, nebo momentálně v prodeji… Tak velmi rádi zboží zajistíme.
NA ZAČÁTKU SE SLUŠNÝMI ČÍSLY
Můžeme zde zmínit jak počet zákazníků, tak ale i třeba počet nachytaných kaprů, nebo i požadavků na post TESTERA!
NESPOKOJENOST A REKLAMACE BEREME POZITIVNĚ
Jsme na relativně na začátku ačkoliv už výroba pár let trvá. Nic méně stále je co zlepšovat a stále se rybařina posouvá. Jen zpětnou vazbou můžeme splnit očekávání více zákazníkům, nebo těm nespokojeným.
IMG_0197
0
LET ZKUŠENOSTÍ
0
ŽÁDOSTÍ O TESTERSTVÍ
0
VARIANT PRODUKTŮ