NAŠE SLUŽBY
Co všechno pro Vás dokážeme udělat?
Co všechno zvládneme?
Přes 200 variant produktů, ale stále to není vše?

Rybaření je komplex všech věcí dohromady a vše se sebou souvisí, takže abychom opravdu mohli mít pro rybáře všechno na jednom místě, tak samozřejmě vymýšlíme nové produkty, nové služby a i příležitosti…

IMG_8365
CZECH BOILIES QUALITY
KVALITNÍ PRODUKTY
Kvalitní produkty, které jsou českého původu a dělané s láskou
CHCEME PRO VÁS VÍC A VÍC
Každou chvíli se snažíme přijít na něco nového, co ještě neexistuje aby jste měli opravdu velký výběr pro vaše výpravy
DŮKLADNOST NA KVALITU PROVEDENÍ VS ZISKY A KVANTITU
Posíláme produkty kvalitní a jste pro nás vždy na 1. místě, abyste byli spokojeni s našimi produkty. Dáváme ven jen opravdu dobré věci, které za to stojí a ne obyčejné výrobky za astronomické částky! Vždy budeme upřednostňovat kvalitu před kvantitou!
VLASTNÍ VÝROBA DOPLŇKŮ
OLOVO
Olůvka, které u nás na e-shopu naleznete jsou z ruční výroby od našeho šikovného kolegy a máme na ně přímý dohled!
OBLEČENÍ A DOPLŇKY Z TEXTILU
Nyní jsme ve fázi, kdy raději přistupujemé k poctivé práci rodinné švadleny, než-li průmyslové výroby a proto můžeme říct, že i tento sortiment je náš vlastní.
TECHNICKÉ ZÁZEMÍ EMERSFISH
Naše zázemí sociálních sítí, webových stránek a i mediálního zpracování máme na starosti mi sami a vše tak závisí na našem úsilí, aby vše fungovalo. Některé věci, u kterých nemáme tolik zkušenosti předáváme našemu známému programátorovi pro 100% spolehlivost funkčnosti.
IMG_8365
RAMPAGE
ČLENSKÁ SEKCE
ZÁZEMÍ, KTERÉ JINDE NENAJDETE
Momentálně zázemí pro TESTERY, ale později i hlubší kontakt se zákazníky a rozdávání pomocné ruky pro možné nejasnosti, či nevědomosti ke sportovnímu rybolovu
VŠICHNI ZA JEDEN PROVAZ
Jsme vděční každému našemu TESTEROVI, který s námi dobrovolně spolupracuje. Opravdu si toho vážíme a navzájem si pomáháme! Tvoříme tým, který už nakukuje i na Slovensko a všichni chceme jedno! Užit si rybařinu jak to jen vůbec je možné!
VIDEOHOVORY A SPOLUPRÁCE...
Chceme pomáhat a být v kontaktu s lidmi, se kterými se těžko setkáváe. Proto používáme i videohovory pro pokec, nebo pro podporu. Dokážeme i přes videohovory rozdávat zkušenosti těm, kteří jich tolik nemají.
SHIMANO SERVIS
SERVIS
Pracujeme na otevření služby servisování navijáků SHIMANO z důvodu letitých zkušeností s těmito produkty. Bude možnost jak osobně dojít si nechat zeservisovat a nebo přes DPD kurýra nechat zaslat na opravu.To ještě ale chviličku potrvá…
IMG_8365